Macierzyństwo to wielka rewolucja, która ma swoje jasne i ciemniejsze strony. Bycie Mamą to wielka radość, ale i ogromna odpowiedzialność, codzienne wyzwania i być może – chwile osamotnienia, zmęczenia, smutku… Być może rzadko masz okazję, by spotkać się z bliskimi Ci osobami, może brakuje na nie czasu, a może są trudniejsze niż kiedyś – bo przecież tak wiele się zmieniło. Może to, czego Ci brakuje to bezpieczna przestrzeń w grupie innych Mam, które nie oceniając, wysłuchają Cię i dadzą Ci serdeczne wsparcie oraz zrozumienie.

Zapraszamy Cię na spotkania, podczas których porozmawiamy o tematach związanych z rodzicielstwem, ale przede wszystkim będziesz mogła wymienić się swoimi doświadczeniami i poznać przy kawie inne Mamy. Mamy nadzieję, że zbudujemy swoją lokalną sieć sąsiedzkich więzi, która przyda się gdy będziesz potrzebowała gdzieś wyskoczyć na przysłowiową godzinę. Na pewno odpoczniesz i nabierzesz sił – bo nic tak nie ładuje naszych akumulatorów jak pełen zrozumienia kontakt z drugim człowiekiem.

Tematy spotkań będą zależały od Waszych potrzeb. Możesz przyjść z dzieckiem  lub bez, nie musisz się zapisywać. Możesz dołączyć do grupy i przerwać uczestnictwo w każdym momencie. Nie ma karnetów.

 


W cenie 20 zł za spotkanie jest też ciepły napój: kawa/herbata. Zachęcamy do zabrania przekąsek dla dzieci, które mają już rozszerzaną dietę – pod koniec spotkania będzie czas i przestrzeń, by dzieci mogły samodzielnie popróbować różnych rzeczy 🙂

W naszych trakcie spotkań poruszymy rożne tematy jak np.:
Komunikacja z dzieckiem.
Gdy dziecko nie chce spać…
Gdy dziecko nie chce jeść…
Rodzicielska złość.
Dziecięce emocje
Pojawia się rodzeństwo – i co dalej?
Rodzicielstwo bliskości – co właściwie oznacza?
Chusty od A do Z – od czego zacząć? Korzyści, zasady bezpieczeństwa, dobór chusty i wiązania.
Będziemy też rozmawiać na wszystkie inne, zaproponowane przez Was, tematy.

Prowadzący: Linda Grześkiewicz – Strumidło – psycholog dziecięcy i doradca noszenia dzieci ClauWi(R), uczestnik Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Możesz poznać mnie lepiej na  http://potrzebnyblog.pl/