Gordonki to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się rozumieć i tworzyć muzykę – improwizować ją, – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto nasze dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu.

Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 0 – 3 lata. Dzieci  uczestniczą w nich razem z opiekunem.

 

Zajęcia odbywają się we czwartki o godz. 11:00

Początek zajęć – 6 września 2018.

Koszt jednorazowych zajęć – 35 zł
Koszt obowiązującego karnetu na 4 zajęcia ważnego w ciągu 5 tygodni – 120zł, (30zł/h)

Ilość miejsc – min. 4, max. 10 osób

Zapraszamy do zapisów – bezpośrednio w Adedu, telefonicznie pod numerem 513683083, e-mailem biuro@adedu.pl, lub poprzez fb messengera.

W przypadku nie zebrania się grupy chętnych na  zajęcia zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć.

 

Zajęcia trwają  45 min. Potem czas na odpoczynek. Po zajęciach jest czas na swobodną zabawę i kawkę dla rodziców 🙂

Prosimy o wygodne ubranie oraz buty na zmianę dla maluszka i opiekuna.

 

Prowadzący to Akademia MusicBABYart, która powstała z myślą o wprowadzeniu do polskiej edukacji muzycznej nowatorskiego modelu nauczania muzyki według teorii umuzykalniania dzieci i niemowląt Edwina Eliasa Gordona. Naszym głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji. Założona w 2011 roku przez propagatora i jednego z głównych prekursorów metody Gordona w Polsce – Anitę Wleklińską, od kilku lat skutecznie działa na polu umuzykalniania dzieci i niemowląt wykorzystując wrodzony potencjał każdego dziecka, organizuje zajęcia dla niemowląt i dzieci oraz ich rodziców, zajęcia w różnorodnych placówkach edukacyjnych m.in. żłobkach i przedszkolach, organizuje koncerty gordonowskie oraz szkolenia z zakresu metody Gordona.