Zumba dla dzieci to zajęcia taneczno – ruchowe zainspirowane rytmami latynoskimi.  Połączenie podstawowych kroków tanecznych (m. in. Merengue, Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip- hop) z treningiem fitness który  zapewni dzieciom wspaniałą zabawę.
Zumba dla dzieci to zajęcia które sprawią, że nasze pociechy nie tylko miło i aktywnie spędzą czas ale również i zdrowo ponieważ:
•    kształtują koordynację ruchową,
•    poprawiają ogólną sprawność psychofizyczną,
•    zapobiegają nadwadze i kształtują sylwetkę,
•    doskonalą pamięć poprzez naukę układów,
•    uczą kreatywności i pracy w grupie,
•    promują zdrowy i aktywny styl życia.

Zumba dla dzieci to zajęcia kierowane do dzieci w wieku 4 – 7 lat.

 

Zajęcia odbywają się w …………………………………………………

Koszt jednorazowych pierwszych zajęć – 30 zł
Koszt obowiązującego karnetu na 4 zajęcia ważnego w ciągu 5 tygodni – 100zł, (25zł/h)

Ilość miejsc – min. 4, max. 8 osób

Zapraszamy do zapisów – bezpośrednio w Adedu, telefonicznie pod numerem 513683083, e-mailem biuro@adedu.pl, lub poprzez fb messengera.

W przypadku nie zebrania się grupy chętnych na  zajęcia zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć.

 

Ewelina Kołodziej
Jestem licencjonowanym instruktorem zumba fitness,  należę do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network (ZIN). Odkąd pamiętam, różne formy aktywności fizycznej były obecne w moim życiu. Ale to od zumby zupełnie się uzależniłam. Dla mnie to świetny sposób na odstresowanie, utrzymanie dobrej kondycji i formy. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na stworzeniu klimatu niczym nieskrępowanej zabawy, pełnej uśmiechu i pozytywnej energii. Zumba jest łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Wystarczy tylko przyjść 🙂