Psycholog Jacek Stankiewicz

Mam na imię Jacek. Jestem psychologiem oraz logopedą, dla którego podstawą pracy jest zrozumienie zachowań dziecka, bo tylko wówczas jestem w stanie wspomagać jego rozwój. Każde dziecko traktuję indywidualnie, co pozwala uzyskać trwałe efekty pracy. Prowadzę terapię pacjentów z autyzmem, ADHD, upośledzeniem oraz innymi problemami rozwojowymi Priorytetem w mojej pracy jest skuteczna i efektywna komunikacja z dziećmi oraz rodzicami, dzięki czemu wspólnie dbamy o przyszłość naszych Pociech. Praca psychologa i logopedy to moja wielka pasja, która daje mi wiele radości i satysfakcji. Uśmiech dzieci i zaufanie rodziców to dla mnie najwspanialsza motywacja. Jestem zawsze otwarty na pomysły i działania, a słowa „rutyna” i „schemat” to moi najwięksi wrogowie.


Artysta plastyk Marlena Sztamborska
Swoją wielką przygodę ze sztuką rozpoczęłam w 2008 roku kiedy to zaczęłam uczęszczać na zajęcia do najbardziej prestiżowej pracowni malarstwa i rysunku w Warszawie. Po trzech latach zostałam tam asystentką i brałam udział w prowadzeniu zajęć. Egzaminy  na warszawską ASP były dla mnie czystą przyjemnością. Jak przekazywać wiedzę z dziedziny malarstwa uczyłam się od najlepszych.
Niezmiennie cały czas zachwyca mnie jak plastyka rozwija w moich podopiecznych wyobraźnię, pomysłowość, pamięć ale również i cierpliwość czy sprawność manualną. To umiejętności i cechy, które są tak potrzebne w życiu.


Logopeda Anna Kaczorowska jest absolwentką Logopedii w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Od kilkunastu lat pracuje i posiada olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie.

Nie umie i nie lubi się chwalić. Woli by oceniać ją po efektach jej pracy. A to właśnie logopedia jest jej pracą, pasją i radością.

A jak my ją widzimy?

Dla nas jest wspaniałym, doświadczonym specjalistą ale też ciepłą i mądrą życiowo osobą. Bardzo mocno angażuje się w to co robi. Widzimy tę radość gdy wita swoich podopiecznych. A uśmiech na twarzy i efekty pracy jej małych pacjentów to dla nas najlepsza rekomendacja.

 


Terapia ręki Sylwia Duma.

Jestem nauczycielem oligofrenopedagogiem.
Odkąd pamiętam, zawsze chciałam pracować z najmłodszymi. Od siedmiu lat spełniam się zawodowo w roli nauczyciela. Odkrywam razem z dziećmi piękno otaczającego nas świata. Na co dzień staram się dbać o harmonijny rozwój moich podopiecznych.
Ukończone kursy i szkolenia m.in. Terapia Ręki, Terapia Pedagogiczna, Dziecięca Matematyka, Strażnicy Uśmiechu pomagają mi stać na straży prawidłowego rozwoju młodych osób.
Zapraszamy na specjalistyczne zajęcia dla dzieci przedszkolnych, zerówki, szkoły podstawowej.


Arteterapia Monika Bareja

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych -Wydział wzornictwa i warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej -Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Obecnie pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Prywatnie: jestem mamą trzech wspaniałych chłopców: Tymona, Gustawa i Mikołaja. Towarzyszą nam również suczka Demi  i kotka Harissa.

W moich warsztatach arteterapeutycznych skupiam się na emocjach uczestników. Czasami są to uczucia bardzo pozytywne – szczęście, radość, optymizm, nadzieja; innym razem trudne – smutek, lęk, złość, bezradność.

Do naszych emocji, tych których nie potrafimy okazać, bądź nazwać, dochodzimy podczas zajęć w procesie twórczym – w rysunku, malarstwie, rzeźbie, bądź podczas zajęć ruchowych. Możemy później porozmawiać i zrozumieć, że nie jesteśmy sami z problemem, że inni też przeżywają np.  trudne chwile. Możemy też, bezpiecznie podzielić się sukcesem, bądź radością, bez zawistnej krytyki. Często zmienia to punkt widzenia na pewne sprawy. Czasem ujawniają się  też ogromne zdolności uczestnika, o których nie miał on pojęcia.


 Pilates Kinga Prządka

Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness oraz trenerem personalnym.

Na bieżąco poszerzam i weryfikuję wiedzę uczestnicząc w szkoleniach – m.in. „Aktywne 9 miesięcy”, Pilates, Stretching, „Kid’s fitness”. Potrafię  zarażać swoją pasją co sprawia, że moje zajęcia dają mnóstwo satysfakcji uczestnikom. Ukończona Psychologia UKSW w Warszawie, pomaga mi w odpowiedniej motywacji ćwiczących do pracy. Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna i miła atmosfera. Dbam też o indywidualne podejście, dzięki czemu ćwiczenia są zawsze dopasowane  do  potrzeb  i możliwości.

Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Lubię podróże i odkrywanie nowych miejsc, zarówno w Polsce jak i za granicą.
Zapraszam do wspólnego ćwiczenia.


Język angielski Ian pchodzi z Anglii z hrabstwa Yorkshire. Do Polski przywiodła go miłość. Najlepiej umie uczyć i tym też zajął się tu w Polsce. Nie będzie nudno i nie będzie łatwo bo Ian mówi tylko po angielsku. Dzieci go uwielbiają za jego przyjazne nastawienie i indywidualne podejście. Prywatnie jest ojcem sześcioletniego urwisa z którym uwielbia grać w piłkę. Wam też na pewno uda się Iana na grę namówić. Jeśli tylko zrobicie to po angielsku:-).


 Język angielski Ewelina pochodzi Wirginii. Jest absolwentką m. in.  Master Degree of Science in Public Safety- Criminal Justice Capella University- Minneapolis, MN.
Umie i lubi uczyć. Czeka was mnóstwo niespodzianek będą quizy, zgadywanki, śpiewanki i wiele innych. Ewelina nauczy was nie tylko jak mówić ale również i myśleć po angielsku. A to wszystko z wykorzystaniem materiałów z jej rodzinnego kraju.