Język angielski, niemiecki, francuski Warszawa Ursus Gołąbki,


Zapraszamy do zapisów – bezpośrednio w Adedu,
telefonicznie pod numerem telefonu: 513683083,
e-mailem: biuro@adedu.pl, lub poprzez fb messengera.


Jeśli chcesz nauczyć się języka obcego to jesteś w dobrym miejscu.

Akademia Rozwoju Adedu w Ursusie proponuje:

  • kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego kierowany do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i gimnazjalnym,

  • indywidualne zajęcia języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego dla dzieci i dorosłych.

Proponujemy Wam kursy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i gimnazjalnym. Zabawnie i z głową chcemy uczyć dzieci tak by mogły się porozumiewać  bez przeszkód. Szczególny nacisk kładziemy na aktywne słuchanie, mówienie i myślenie. A wszystko to tak by dzieci poczuły, że wyszły ze szkoły. W przyjaznych wnętrzach jak również i  w zielonym ogrodzie pod jabłonią przyswajanie wiedzy będzie dla naszych pociech o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego prowadzi QUEEN LANGUAGE ACADEMY.

„W QUEEN LANGUAGE ACADEMY wiemy, że nauczanie dzieci musi płynąć z PASJI! Stąd wieloletnie, mozolne prace nad warsztatem metodycznym oraz uczestniczenie w wielorakich szkoleniach językowych. Wszystko po to by zapewnić Twojemu dziecku jak najlepszy językowy start.
Szkoła kładzie nacisk na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych wśród uczniów jednak największy nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i słuchania, gdyż to one są najbardziej przydatne w życiu.
Nauczamy przy wykorzystaniu metody trzech P, tj. Presentation- Practice- Production, w małych grupach dopasowanych poziomem zaawansowania.
Na etapie PRESENTATION uczniowie zaznajamiani są z nowym słownictwem poprzez wprowadzenie kontekstu a także drillowanie nowych słówek (tj. wielokrotnie powtarzane przy wykorzystaniu różnorodnych metod)
Na etapie PRACTICE słownictwo i gramatyka wprowadzone we wcześniejszym etapie są ćwiczone i utrwalane poprzez wykonywanie zadań, tasków i ćwiczeń.
Na etapie PRODUCTION słownictwo i struktury gramatyczne wprowadzane i utrwalone w poprzednich etapach lekcji są wykorzystywane przez uczniów, tzn. to co poznaliśmy-używamy! W mowie bądź piśmie.
Olbrzymim walorem szkoły jest kadra. Mozolny proces rekrutacji nowych lektorów gwarantuje naszym klientom satysfakcję i znakomite rezultaty.”
Więcej o szkole na http://queenlanguageacademy.pl/

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Adedu – Czerwona Droga 15A, Warszawa Ursus.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat trwają 30minut.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych trwają 60 minut.

Bo każde dziecko jest ważne.