Kursy Best Brain to efekt pasji i doświadczenia ich twórców – braci Bartłomieja i Tobiasza Boral, pasjonatów rozwoju umysłowego, polskich mistrzów pamięci, finalistów The Brain. Genialny Umysł, autorów książki „Techniki Zapamiętywania”.  Wychodząc na przeciw potrzebie nowoczesnej edukacji młodego pokolenia stworzyli oni autorski kurs, w którym stawiają na praktykę i trening kluczowych umiejętności takich jak: kojarzenie informacji, zapamiętywanie, koncentrację uwagi i kreatywność.

Dwie główne cechy zajęć to praktyka i dynamika, z tego powodu cały kurs oparty jest na kilkudziesięciu rodzajach ćwiczeń trenujących różne obszary mózgu i wykonywanych w coraz to szybszym tempie. Podczas wciągających i pełnych pasji zajęć wykorzystywana jest autorska platforma treningowa i różne pomoce multimedialne, tak aby kurs był dla dzieci pasjonujący.
Celem kursu jest przede wszystkim ogólna poprawa szybkości myślenia, koncentracji uwagi i pamięci jednak poza tym uczymy dzieci metod nauki słówek języków obcych, definicji, ortografii, dat, wierszy oraz tworzenia efektywnych notatek i aktywnych powtórek.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach pozalekcyjnych i trwają 60 minut. Przeznaczone są dla uczniów od I do VIII klasy szkoły podstawowej. Prowadzimy zajęcia w grupach maksymalnie 12-osobowych.

Cena kursu to 1660 zł ( w przypadku rodzeństwa oferujemy 10% zniżki dla każdego dziecka). Cena zawiera:
– minimum 30 zajęć 60-minutowych;
– całoroczny dostęp do platformy internetowej na której dzieci mogą samodzielnie ćwiczyć swoją pamięć i koncentrację uwagi;
– zeszyty ćwiczeń;
– nagrody i dyplomy dla uczniów.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie https://bestbrain.space/