Zapisy do logopedy prowadzone są bezpośrednio w Adedu,
telefonicznie pod numerem telefonu: 513 683 083,
e-mailem: biuro@adedu.pl, lub poprzez fb messengera.

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.

Prowadzimy konsultacje oraz indywidualne terapie dla dzieci i dorosłych.


Nie czekaj z wizytą u logopedy aż dziecko dziecko zacznie chodzić do szkoły. Wtedy zaczyna się nauka czytania i pisania. Trudno jest poprawnie czytać i pisać gdy się jeszcze nie umie dobrze mówić a zlikwidowanie wad wymowy wymaga czasu.
Koniecznie udaj się do logopedy gdy:

  • dziecko podczas artykulacji wsuwa język między zęby lub ociera nim o wargę. W każdym wieku jest to wada która się utrwala,
  • niepokoją cię zmiany anatomiczne w budowie narządów mowy lub masz wątpliwości czy dziecko dobrze słyszy,
  • dziecko nawykowo mówi przez nos,
  • kończąc 3 lata nie wymawia którejkolwiek z samogłosek ustnych czyli a, o, u, e, i, y,
  • po ukończeniu 4 roku życia dziecko zamienia głoski dźwięczna na bezdźwięczne: d na t (np. zamiast dam mówi tam), w na f (zamiast wada mówi fada), g na k (zamiast gęś mówi kęś), b na p (zamiast buda mówi puta).

Anna Kaczorowska jest absolwentką Logopedii w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Od kilkunastu lat pracuje i posiada olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie.
Nie umie i nie lubi się chwalić. Woli by oceniać ją po efektach jej pracy. A to właśnie logopedia jest jej pracą, pasją i radością.
A jak my ją widzimy?
Dla nas jest wspaniałym, doświadczonym specjalistą ale też ciepłą i mądrą życiowo osobą. Bardzo mocno angażuje się w to co robi. Widzimy tę radość gdy wita swoich podopiecznych. A uśmiech na twarzy i efekty pracy jej małych pacjentów to dla nas najlepsza rekomendacja.