A po co jest Adedu?
Stworzyliśmy Adedu z myślą o potrzebach rodzin. Chcemy być wsparciem w dbaniu o zdrowie i wykształcenie dzieci. Nie zapominamy też o Was Dorosłych. Jesteście filarami swoich Rodzin. Wy też się możecie się rozwijać i wypoczywać u nas jak w domu.

A znajdziecie tu doświadczonych specjalistów i przyjazną atmosferę. Pomożemy pozamykać potwory w szafie i obudzić pełną barw wyobraźnię.

Świat stanie przed Wami otworem dzięki językom obcym i innym zdobytym umiejętnościom.

A inspiracją są dla nas nasze dwa małe „Słoneczka” Zuzia i Gosia. Jest też wielu wspaniałych ludzi którzy wspierają nas i tworzą to miejsce razem z nami. Nasze doświadczenie z wielkich firm i korporacji również pomaga nam teraz w realizacji marzenia.

Cały czas się dla Was rozwijamy, uczymy, zdobywamy kolejne doświadczenia.

Oboje mamy uprawnienia pedagogiczne. Ukończyliśmy kurs kierowników wycieczek i szkolnych imprez krajoznawczo – turystycznych,  pierwszej pomocy i kurs języka migowego.

Pierwsze o czym myślimy to bezpieczeństwo dziecka – bo rodzice tak mają 🙂

 

Teraz czas na Rodzinę.
Dołącz do Nas, dołącz do Adedu.

Znajdujemy się na osiedlu Gołąbki w spokojnej okolicy i w otoczeniu zieleni. Przyjmuje u nas psycholog, logopeda. Jest m.in. terapia ręki, język angielski dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia plastyczne. To tu jest najfajniejsza Zumba, Gordonki i Pilates w Ursusie 🙂