Kursy Best Brain – pomożemy rozwinąć potencjał Twojego dziecka!

Czy ktoś tak naprawdę nauczył nas, jak się uczyć? Ciągłe wertowanie książek i próby zapamiętywania jak największej ilości informacji mogą skutecznie zniechęcić do nauki. Czas wyrwać mózg z rutyny!

Kurs Best Brain udowadnia, że nauka nie musi być nudnym zajęciem. Dzięki opanowaniu umiejętności kojarzenia informacji, zapamiętywania i koncentracji uwagi można uczyć się szybciej i efektywniej, a resztę czasu poświęcić na rozwijanie pasji…

Metoda Best Brain – ucz się od mistrzów!

Kurs Best Brain powstał na podstawie doświadczeń i pasji jego twórców – braci Bartłomieja i Tobiasza Boral, pierwszych Polaków na Mistrzostwach Świata Pamięci, medalistów mistrzostw Polski i Świata. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski program Systemu Doskonalenia Pamięci Best Brain.

Podstawą kursu jest kilkadziesiąt rodzajów ćwiczeń, trenujących różne obszary mózgu, poprawiając zdolność zapamiętywania, koncentracji, szybkość myślenia i kojarzenia informacji. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i dynamiczny sposób. Pobudzają wyobraźnię i rozwijają naturalne umiejętności uczestników. Dzięki małym grupom trenerzy aktywizują wszystkie dzieci, jednocześnie zapewniając indywidualne spojrzenie na każdego z nich. Wychodzimy z założenia, że błędy są niezbędne podczas nauki – motywują i przyczyniają się do samodoskonalenia. Każdy, nawet najmniejszy postęp dziecka jest doceniany, a porażka staje się impulsem do ponownej próby.

Co tak naprawdę daje kurs Best Brain?

Metoda pozwala rozwinąć kluczowe kompetencje, niezbędne w szkole czy przyszłej pracy. Chodzi oczywiście o szybkość kojarzenia informacji, kreatywność, umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania. Kurs ma na celu pobudzanie wyobraźni, poprawę koncentracji uwagi i szybkości myślenia. Dzięki tym umiejętnościom Twoje dziecko może jeszcze efektywniej uczyć się języków obcych, wierszy, dat, definicji, ortografii, a także tworzyć efektywne notatki.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 roku życia oraz dorosłych. Grupy podzielone są ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania uczestników – początkujący (7-12 lat), (13-18 lat) oraz dorośli.

Niezależnie czy Twoje dziecko ma trudności w nauce czy dobrze sobie radzi w szkole, każdego uczestnika traktujemy indywidualnie, rozwijając i doskonaląc jego zdolności.

Kurs Best Brain składa się z:

  • minimum 30 zajęć trwających po 60 minut (ponad 40 godzin lekcyjnych!),
  • całorocznego dostępu do internetowej platformy systemu doskonalenia pamięci Best Brain, gdzie można wykonywać dodatkowe ćwiczenia,
  • specjalnego zeszytu ćwiczeń,
  • certyfikatu ukończenia kursu.