Nauka języków obcych – na dobry start w przyszłość

Małe dzieci uczą się drugiego języka naturalnie i bez większego wysiłku. Wówczas ich umysł chłonie zasłyszane wyrazy i zwroty w bardzo szybkim tempie – w tym czasie jest najlepiej przygotowany do tego procesu. Dlatego tak ważne jest, by struktura i melodia języka obcego była przyswojona w młodym wieku. Dzięki nabyciu nowych umiejętności w wieku szkolnym pozwalamy naszym pociechom przełamać bariery językowe i wystartować w dorosłość z potężnym bagażem wiedzy.

Nauka może być przyjemnością!

Bywa, że nauka w szkolnych ławkach kojarzy się dzieciom z ciężką pracą, przytłacza je nadmiar wiedzy i zajęć. Z tego względu Akademia Rozwoju Adedu stara się zapewnić bardzo dobre warunki kursantom, by czuli się dobrze, swobodnie i naturalnie przyswajali wiedzę. Miła atmosfera miejsca pozwoli im odciąć się od szkoły, by czerpały przyjemność z nauki. Kolorowe wnętrza, zielony ogród i zaangażowani nauczyciele w pełni sprzyjają efektywnej nauce!

Poznaj metodę 3P

Dzięki odpowiedniej metodzie nauki języka obcego dziecko może o wiele szybciej chłonąć nowe umiejętności, a co równie ważne – z przyjemnością! Dzięki temu w późniejszych latach nie musi się uczyć „od nowa”. W Akademii Rozwoju Adedu kursy z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego prowadzą nauczyciele z QUEEN LANGUAGE ACADEMY. Kładą szczególny nacisk na aktywne mówienie, słuchanie i myślenie. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem metody 3P, czyli Presentation – Practice – Production, w małych grupach dopasowanych poziomem zaawansowania.

1 etap – PRESENTATION – dzieci zapoznają się z nowym słownictwem poprzez wprowadzenie kontekstu i drillowaniu słówek, czyli wielokrotnemu powtarzaniu przy wykorzystaniu różnych metod.

2 etap – PRACTICE – poznane słownictwo i gramatyka są ćwiczone i utrwalane poprzez wykonywanie różnorodnych i ciekawych zadań, tasków i ćwiczeń.

3 etap – PRODUCTION – uczniowie wykorzystują w mowie i piśmie utrwalone słownictwo i struktury gramatyczne.

Zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku wczesnoszkolnym i gimnazjalnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów!