Pilates to trening całego ciała inspirowany jogą, baletem i treningiem siłowym. To ponad 500 ćwiczeń dzięki którym m.in.
•    stracisz zbędne kilogramy,
•    wzmocnisz mięśnie całego ciała,
•    zapobiegniesz problemom z kręgosłupem,
•    poprawisz koncentrację i koordynację ruchową,
•    rozciągniesz  i uelastycznisz ciało.

Pilates prowadzi do wyciszenia, zmniejszenia stresu i przywraca równowagę psychiczną.
Te wspaniałe ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzą Cię w dobry nastrój i poprawiają wygląd Twojego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Zajęcia odbywają się:…………………………………………..

Zajęcia dla wszystkich – zajęcia ogólnorozwojowe dla marzących o smukłej sylwetce, płaskim brzuchu i poprawie j kondycji fizycznej. Ćwiczenia te wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzą Państwo w dobry nastrój i poprawiają wygląd całego ciała. Ćwiczenia zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb. Przed nami trudny dla naszego organizmu okres jesienno – zimowy.  Zadbajmy razem o dobrą kondycję, energię i słoneczne samopoczucie. A wszystko to w małych kameralnych grupach maksymalnie do 6 osób.

Zajęcia 60+/- – Prozdrowotne Ćwiczenia o charakterze ogólnorozwojowym, prowadzone w umiarkowanym tempie. Poprzedzone rozgrzewką, kończące się rozciąganiem i relaksem. Pracujemy nad wszystkimi grupami mięśni wzmacniając je i uelastyczniając. Szczególnie dbamy o kręgosłup i stawy. Dzięki aktywności fizycznej poprawia się również praca układu oddechowego i układu krążenia, a wydzielające się endorfiny gwarantują doskonale samopoczucie.