Zapraszamy do zapisów – bezpośrednio w Adedu, telefonicznie pod numerem telefonu: 513683083 e-mailem: biuro@adedu.pl, lub poprzez fb messengera.Zajęcia  prowadzi QUEEN LANGUAGE ACADEMY.

„W QUEEN LANGUAGE ACADEMY wiemy, że nauczanie dzieci musi płynąć z PASJI! Stąd wieloletnie, mozolne prace nad warsztatem metodycznym oraz uczestniczenie w wielorakich szkoleniach językowych. Wszystko po to by zapewnić Twojemu dziecku jak najlepszy językowy start. Szkoła kładzie nacisk na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych wśród uczniów jednak największy nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i słuchania, gdyż to one są najbardziej przydatne w życiu. Nauczamy przy wykorzystaniu metody trzech P, tj. Presentation- Practice- Production, w małych grupach dopasowanych poziomem zaawansowania. Na etapie PRESENTATION uczniowie zaznajamiani są z nowym słownictwem poprzez wprowadzenie kontekstu a także drillowanie nowych słówek (tj. wielokrotnie powtarzane przy wykorzystaniu różnorodnych metod) Na etapie PRACTICE słownictwo i gramatyka wprowadzone we wcześniejszym etapie są ćwiczone i utrwalane poprzez wykonywanie zadań, tasków i ćwiczeń. Na etapie PRODUCTION słownictwo i struktury gramatyczne wprowadzane i utrwalone w poprzednich etapach lekcji są wykorzystywane przez uczniów, tzn. to co poznaliśmy-używamy! W mowie bądź piśmie. Olbrzymim walorem szkoły jest kadra. Mozolny proces rekrutacji nowych lektorów gwarantuje naszym klientom satysfakcję i znakomite rezultaty.” Więcej o szkole na http://queenlanguageacademy.pl/

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Adedu – ul. Plutonu Torpedy 27a Warszawa Ursus.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat trwają 30minut. Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych trwają 60 minut. Bo każde dziecko jest ważne.