Szukaliśmy miejsca, w którym oprócz edukacji dzieci znajdziemy coś więcej. Szukaliśmy specjalistów z prawdziwą pasją. Szukaliśmy też ciepłej domowej atmosfery, która wszystkim pozwala czuć się bezpiecznie. Ważne było też dla nas podejście do każdego – dużego i małego człowieka. Marzyliśmy o tym, by codziennie z uśmiechem iść tam, gdzie dzieci i rodzice znajdą dla siebie przyjazną przestrzeń i ofertę zajęć, która nie ogranicza się tylko do maluchów. Nie udało się, więc… stworzyliśmy Adedu!

Adedu to coś więcej niż wypełniona po brzegi oferta edukacyjna. To ciepła, pełna dobrej energii i przyjazna przestrzeń. Pragniemy by wszyscy czuli się tu swobodnie, tak jak w domu. Codziennie rano budzimy się z niesłabnącymi chęciami, by tworzyć to miejsce właśnie tak, jak sobie je wyobrażaliśmy.

Jeszcze niedawno na mapie warszawskiego Ursusa próżno było szukać miejsca, w którym obok zajęć angielskiego będzie także terapia ręki, logopeda czy psycholog. W kolorowych salach Adedu jest miejsce na zajęcia dla maluchów, młodzieży i dorosłych.

Na najmłodszych czekają gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające, oraz sensoryczne rozrabianki. Jeśli chodzi o to drugie, to wiemy, że maluchy są zachwycone rozsypywaniem kaszy, żeby… znaleźć w niej ukryty skarb. Do tego robienie piasku kinetycznego i malowanie obrazów na szklanej ścianie – nic, tylko rozrabiać!

Starsze dzieci w wieku 4-8 lat zapraszamy na zumbę, na której poskaczą w rytm ulubionych piosenek lub chińską sztukę Kung Fu Wushu z elementami samoobrony .

Młodzież również zapraszamy na Kung Fu Wushu – doskonały trening koncentracji w ruchu, budujący również cierpliwość i wytrwałość. Początkującym artystom oferujemy z kolei wejście w magiczny świat naszej pracowni plastycznej. Młodym miłośnikom nauki proponujemy trening pamięci Best Brain, prowadzony przez prawdziwych mistrzów, w czasie którego nauczą się między innymi różnych technik, pomagających w zapamiętywaniu dużej ilości informacji.

Panie zapraszamy na pilates. Zajęcia w kameralnych grupkach pozwalają się zmęczyć i zadbać o zdrowie w sympatycznej atmosferze. Dorośli poćwiczyć mogą u nas również umysł ponieważ Best Brain dedykuje im intensywny kurs pamięci.

Niezależnie od rodzaju wybranych zajęć gwarantujemy fantastyczną zabawę i spędzenie czasu w kreatywny sposób. W dodatku taki, który rozwija, uczy, podnosi poziom wiary w siebie i swoje umiejętności, a także… dodaje energii do działania!